Între Oscar și ultima zi de iarnă…

luni, 28 februarie 2011

Între Oscar și ultima zi de iarnă…
Foto: Getty Images

De la Știrile ProTV citire: Cea mai bună actriță care a plecat acasă cu un premiu Oscar – Natalie Portman, pentru Black Swan. Cel mai bun actor - Colin Firth pentru The King’s Speech, iar cel mai bun film al anului, același … The King’s Speech. 


Voi pune pe seama oboselii faptul că am adormit data trecută când am început să privesc The King’s Speech și voi mai face o tentativă. Consider că Colin Firth a fost premiat pe bună dreptate și din punctul meu de vedere este unul dintre cei mai carismatici actori. Mă bucur că prestația lui Natalie Portman din Black Swan a fost răsplătită, nu a fost o surpriză pentru mine faptul că a luat Oscarul pentru cea mai bună actriță.

Continuare pe blogul E Stilat... 

sursa: Unimedia

0 Comments: